Aktuality

 

Vážení rodiče,
Přinášíme Vám pár informací, které se týkají chodu školky a zápisu dětí. Je naší nezbytnou povinností Vám oznámit, že veškeré domluvené schůzky na dobu neurčitou rušíme!

Zájemci o školku:
Čas se krátí a neskutečně nás těší, že je o Skřítkovu školku velký zájem. Apelujeme proto na ty z Vás, kteří máte zájem své dítko do školky přihlásit, ať pošlete co nejdříve (formou emailu) vyplněnou přihlášku s počtem dnů, které bude Vaše dítko navštěvovat. Upozorňujeme, že nyní zbývá už jen pár míst na docházku pondělí-středa. Až se místa zaplní, nebudete se již moci vybrat Vámi preferované dny. Po zaslání přihlášky na náš email, ji budeme za závaznou a o osobních schůzkách Vás budeme informovat v poklidnějších dobách.

Skvělou zprávou je, že jsme již sehnaly dovoz jídla do školky. Jedná se o formu zdravého stravování, ačkoliv jsou v nabídce samozřejmě i jídla masitá. Konzultovat s Vámi budeme Vaše přání ohledně vegetariánské nebo masové stravy. Děti si však nebudou moci vybírat. Týdenní jídelníček vždy budeme vybírat s ohledem na potravinový koš, tedy výživovou hodnotu, která je v souladu s legislativou. Každý bude mít stejné jídlo s výjimkou dítěte s potravinovou intolerancí. Na firmu, která nám bude jídlo dovážet můžete mrknout zde: https://www.rozvozspecialit.cz/...
Za 100 Kč, které na oběd za den připadají děti dostanou: polévku, hlavní jídlo a salát nebo dezert nakonec ;)

Mnoho z Vás se ptá na adaptační období dítěte při začátku docházky. S dítětem můžete bez problému do školky chodit celých 14 dní a dle Vaší úvahy ho poté nechat již ve svěřených rukou zkušeného průvodce. Nebojte se, umíme si poradit s jakoukoliv povahou. ;)

Průvodci ve školce.
Určitě Vás zajímá, jací lidé o Vaše ratolesti budou pečovat. V současné době náš tým tvoří 4 ženy. Postupně Vám je budeme alespoň formou webu a facebooku představovat. Do týmu budeme i nadále nabírat další posily. :)

V případě jakýchkoliv dotazů nám prosím pište email nebo volejte.

Nezbývá nám než Vám popřát přejemné soužití s Vaší rodinou. Nechť nám jaro dopřeje mnoho sluníčka a my tak budeme moci pracovat na zahrádkách, chodit po lese a dýchat čerstvý vzduch. Věříme, že aktuální situace se neděje náhodou a hodně lidí přivede k zamyšlení, co je pro nás v životě opravdu důležité. <3

S přáním pevného zdraví vaše Skřítkova školka

První informační schůzky:

První důležitá info schůzka pro rodiče, kteří k nám do školky chtějí dát od září své ratolesti 😉 Vyberte si svůj termín a neváhejte přijít, těšíme se 🙏 

Novinka:

Líbí se Vám tyto omalovánky? Mně nejvíc! Začala je ručně kreslit jedna moje oblíbená víla z Podkrkonošší. Pokud byste je chtěli mít, POZOR! Můžete je koupit na našem hit hitu a tím i podpoříte projekt Skřítkovy lesní školky! Omalovánky jsou vytisknuté na čtvrtce formátu A4 a každý obrázek doprovází parádní básnička. Už se těším až je budu mít doma!  

Tak vznikl takový nápad velkoformátových omalovánek, ale začala jsem menšíma. Ráda bych slyšela vaše ohlasy, jestli má smysl to vyretušovat a poslat do světa.
Popřípadě pokud třeba dokončit projekt na HIT HIT a vytisknout vytrhávací omalovánky na papír s vysokou gramáží. Tak aby ses mohl podělit o omalovánku s kamarádem.

No a ještě mám v plánu to udělat v barvě.

Jak jistě všichni víte skřítkova školka mění působiště a proto Vás žádáme o pomoc ..

Máme pro Vás skvělé zprávy, skřítkova lesní školka bude pokračovat! Plánujeme znovuotevření školky v září 2020 v obci Hubíles. Bližší informace doplníme, a proto nás sledujte :)

PF2019

23.12.2018

Milí skřítkové, milí rodiče našich skřítků, přátelé i podporovatelé,
přejeme vám veselé a radostné Vánoce, rozumného Ježíška a pevné zdraví v roce 2019. Těšíme na vás po sváteční pauze opět v lednu a celém příštím roce.

těšíme na pondělní zahájení nového skřítkového roku. Sejdeme se v ranním kruhu, přívítáme se a prožijeme společně první dopoledne. Prohlédneme si školku, co je kde nového, a povíme si pravidla na nový rok. Uvodní den zakončíme obědovým rautem z vlastních pokrmů a dobrůtek.